Tuba Ünsal’dan peş peşe itiraf… 2. el kıyafet ve güzellik yarışması sözleri şoke etti


Tuba Ünsal, 1998 yılında düzenlenen Elite Model Look yarışmasıyla adını duyurmuştu.

Ünsal, adını duyurduğu yarışmayla ilgili yıllar sonra çarpıcı itirafta bulundu.

Ünlü isim, yarışmadan sonra İstanbul’a gelip oyunculuk kariyerine adım attı.

Ünlü isim, sırasıyla ‘Kurt Kapanı’, ‘Kara Melek’, ‘Mumya Firarda’ ve ‘Karaoğlan’dan rol alan Ünsal; ‘Vizontele Tuuba’, ‘Bu Kap Seni Unutur mu?’, ‘Öyle Bir Geçer Zaman ki’ ve ‘İçerde’ gibi çok izlenen yapımlarda da kamera karşısına geçti.

ÇARPICI İTİRAF

Tuba Ünsal, ‘Empati’ adlı programa konuk olarak dikkat çeken bir açıklama yaptı.

“O GÜZELLİK YARIŞMASINDA 17 DEĞİL, 15 YAŞINDAYIM”

Tuba Ünsal şu ifadeleri kullandı:

“Bir şey itiraf edeyim mi, 17 yaşında gibi davranıyoruz da ben o güzellik yarışmada 15 yaşındayım. İnsanlar analinizi yaptıkları zaman yılı ortaya çıkıyor da çok küçüğüz yani. Boyum da 175 cm değil ama öyle söylettiriyorlar. Kampta ‘Şu kilo diyeceksin’ diye tembihliyorlar. İyi bir yarışmaydı ama 1.72’ysen, ‘1.75’e yuvarlayabilirsin’ deniyor.”

YATIRIMLARINI AÇIKLADI

İstanbul ve Bodrum’da gayrimenkulleri olan oyuncu Tuba Ünsal, ilk yatırımını 17 yaşında yaptığını geçtiğimiz aylarda katıldığı bir programda söylemiş ve sözlerine şu şekilde devam etmişti, “Babam bir zamanların büyük sanatçılarının çok harcayarak nasıl parasın kaldığını anlatıyordu…”

“Ben de 17 yaşında Bebek’te bodrum kattan 20 metre karelik bir ev aldım. İlk yatırımım o oldu. Sonrasında hayalimdeki yerlere değil, gelir getirecek yerlere odaklandım’ dedi.

Türkiye’nin yanı sıra Almanya ve Endonezya’da da evi olduğunu belirten Ünsal, tasarruf konusunda şöyle bir uyarıda bulundu: ‘Çok daha lüks yaşama şansı varken akarken doldurmak lazım” Tuba Ünsal şimdi ise katıldığı Empati isimli programda çarpıcı açıklamalarda bulundu.

“Ortalama bir Türk ailesinin çocuğuyum. Babam benim şöhretimle çok eziyet çekti, o elalem ne dercilerle çok uğraştık. Diyemedim ki ben gayet namusumla işimi gücümü yapıyorum. Üzerime atılan her şeyin tortusu kalırdı, hep yanlış mı yapıyorum derdim.”

Aile hayatına değinen Tuba Ünsal çocuklarının ikinci el kıyafetlerle büyüdüğü belirterek şu sözleri sarf etti: “Çok yokluk gören insanlarda çocuğunu şımartma durumu oluyor ya, ben göremedim o görsün diye… Ben onu yapmıyorum! Benim gibi zorlanarak bir şeyleri elde etmek durumunu yaşasın ikisi de. İkisinin de bir oyuncak için tutturduğunu görmedim. Sare bir kıyafetini satmadan diğerini almıyor, ikinci el kıyafetle büyüdüler.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x